Predaj, montáž a servis klimatizácií

Ponúkame Vám komplexné zabezpečenie dodávky klimatizačnej technológie - od návrhu zariadenia a potrebného výkonu, cez dodanie a odbornú montáž, až po záručný a pozáručný servis.

Montáž a servis je zabezpečený kvalifikovanými pracovníkmi.

Predaj a dodanie klimatizácií zabezpečujeme vrámci celého Slovenska.

Montáž klimatizácií zabezpečujeme najmä v Košickom regióne (Košice, Trebišov, Sečovce, Michalovce, Slovenské Nové Mesto, Kráľovský Chlmec, Veľké Kapušany). Po dohode s kupujúcim sme schopní realizovať montáž aj vo vzdialenejších lokalitách.

Navštívte náš eshop, alebo nás kontaktujte na našich telefónnych číslach uvedených v kontaktoch.

Internetový obchod klimatizácií

Vyberte si klimatizáciu v našom internetovom obchode. U nás nájdete široký výber klimatizácií vhodných najmä do bytov, domov, kancelárií a obchodných prevádzok. Ponúkame Vám produkty od svetových výrobcov: Daikin, Toshiba, Mitsubishi, LG, Fujitsu, Midea a Panasonic V prípade, že potrebujete väčšie technologické riešenie - kontaktujte nás. Poradíme Vám a v prípade záujmu Vám pripravíme cenovú ponuku.

Vstúpit do Internetového obchodu

Ako si vybrať správnu klimatizáciu?

V súčasnosti je na trhu množstvo výrobcov a predajcov ponúkajúcich rôzne klimatizácie, rôznych výkonových parametrov, dizajnov, prevedení. Ako si vybrať najvhodnejšie zariadenie? Dozvedieť sa viac...

Čo môžete očakávať od klimatizácie?

Úlohou klimatizácie je najmä úprava vnútorného prostredia na komfortnú úroveň. Ide najmä o úpravu teploty, vlhkosti a čistoty vzduchu v priestore. Aby mohla klimatizácia správne plniť svoj účel, je potrebné vybrať si vhodne nadimenzovanú jednotku.

Klimatizácia bola dlhodobo vnímaná iba ako zariadenie určené na chladenie. Súčasné klimatizačné zariadenia sú schopné nielen efektívneho chladenia, ale aj vykurovania. A treba zdôrazniť, že vykurovanie klimatizačným zariadením je energeticky, ekonomicky a ekologicky veľmi výhodné. Energetické koeficienty sezónnej účinnosti pri vykurovaní klimatizáciou dosahujú dnes štandardnú hodnotu 6. To znamená, že klimatizácia pre výrobu 6 kW tepla spotrebuje iba 1 kW elektrickej energie. Zvyšnú hodnotu 5 kW klimatizácia odčerpáva z vonkajšieho prostredia.

Čo môžete očakávať od nás?

Našim zákazníkom sa vždy snažíme ponúknuť klimatizačné zariadenie presne podľa ich potrieb. V našej ponuke nájdete viacero výrobcov a ich sortiment. Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti klimatizačnej techniky, ktoré začínajú odborným poradenstvom, pokračujú obhliadkou priestorov, dodaním klimatizačnej technológie, realizáciou montáže, pravidelnou údržbou a zabezpečením záručného a pozáručného servisu.

Sortiment značiek