Klimatizácie Toshiba nájdete v našom Internetovom obchode.

Japonský výrobca Toshiba ponúka svojím zákazníkom kvalitné zariadenia s dôrazom na energetickú účinnosť, návratnosť a estetiku.

Klimatizácie Toshiba sa vyznačujú kvalitnými komponentmi a diskrétnym dizajnom. Portfólio produktov je rozdelené do troch kategórií: domácnosti, „malá“ komerčná sféra a riešenia pre veľké systémy.

Na Slovensku má Toshiba silné zastúpenie a teší sa priazni a spokojnosti svojich zákazníkov. V sortimente samozrejme nechýbajú ani tepelné čerpadlá vzduch-voda.

Pre klimatizáciu bytových priestorov si naši zákazníci najčastejšie vyberajú z týchto možností:

Fix-speed - Sú to neinverterové jednotky, ktoré ponúkajú efektívne klimatizovanie za veľmi výhodnú obstarávaciu cenu. Jednotky sú vybavené samočistiacou funkciou, zabraňujúcou tvorbe baktérii a vírusov. Filter klimatizáciami obsahuje výťažky ginka a bambusu, účinne odstraňnujúce pachy.

AvAnt - Inverterové jednotky s atraktívnym dizajnom, ktoré v sebe kombinujú cenovú výhodnosť s technológiou Hybrid inverter. Filtrácia vzduchu je zabezpečená IAQ filtrom, ktorý sa skladá z prachového filtera a aktivne uhlíkovo-katechínových filtrov.

Suzumi - Tieto invertorové klimatizácie zjednocujú lepšiu energetickú účinnosť, najnovšie metódy čistenia vzduchu a komfort prevádzky zabezpečený nízkou hlučnosťou. Oproti modelom AvAnt alebo FixSpeed sa vyznačujú vyššou energetickou účinnosťou.

Super Daiseikai - Vlajková loď nástenných klimatizácií od Toshiby. Osvedčená kvalita, hodnoty COP vyššíe ako 5, elegantný dizajn a viacstupňový filtračný systém, pre dokonalú pohodu v miestnosti.

Console - Parapetná klimatizácia s vysokými hodnotami EER a COP zabezpečí optimálne chladenie alebo vykurovanie počas celého roka. Toshiba ponúka kvaltiné parapetné jednotky, ktoré sa na rozdiel od štandardných nástenných inštalujú na stenu do výšky cca jedného metra. Takto umiestnená klimatizácia je ideálnym riešením nielen pre chladenie, ale aj pre vykurovanie - kedže teplý vyfukovaný vzduch stúpa od podlahy nahor.

Kazetová klimatizácia - Tento typ klimatizácie je určený na zapustenie do podhľadov. Umiestenie v strope zabezpečuje ideálnu distribúciu klimatizovaného vzduchu najmä v režime chladenia. Tieto jednotky sú štandardne vybavené čerpadlom kondenzátu. Toshiba vyrába kazetové klimatizácie nielen pre obchodné a priemyselné prevádzky, ale taktiež pre domáce "rezidenčné" použitie.

Kanálové - potrubné - Toshiba nezabúda ani na zákazníkov, ktorí chcú mať "neviditeľnú" klimatizáciu. Tieto klimatizačné jednotky sa stávajú doslova súčasťou domu či bytu.

Sortiment značiek