Zavolajte nám +421 948 027 220
 

Príslušenstvo ku klimatizácii

Silentblok MUPRO pre klimatizácie a tepelné čerpadlá

Silentblok nemeckého výrobcu MUPRO a je vhodný pre použitie na nástenné konzoly či nosníky. Znižuje úroveň hluku v priemere o 17 dB(A).

Silentbloky

Silentbloky sa inštalujú na konzolu pod vonkajšiu jednotku klimatizácie. Tlmia vibrácie vonkajšej jednotky, čím znižujú hlučnosť klimatizácie. Slúžia tiež k uchyteniu vonkajšej jednotky klimatizácie ku konzole. Dodávajú sa v balení štyroch kusov spolu s maticami a podložkami.

WiFi Internet adaptér pre klimatizačné jednotky Daikin

Ovládajte svoju klimatizáciu prostredníctvom smartphonu odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Ovládač BRP069xx zabezpečí bezkáblovú komunikáciu s Vašim smartphonom prostredníctvom lokálnej siete alebo cez internet.

Antivibračné nohy pre klimatizácie

Antivibračné nohy pre klimatizačné jednotky. Sú ideálne pre použitie všade tam, kde je vonkajšia klimatizačná jednotka umiestnená na dlažbe, betónovom alebo kovovom podklade. Balenie pozostáva zo 4 nôh s celkovou nosnosťou 400 Kg. Antivibračné nohy je možné ukotviť cez predvŕtané otvory.

Podlahová konzola pre vonkajšiu jednotku klimatizácie

Plastová podlahová konzola pre vonkajšiu jednotku klimatizácie je vhodná pre vonkajšie jednotky vo výkone 2 - 7 kW. Nosnosť 75 + 75 Kg. Balenie obsahuje kompletný set vrátane skuriek, matiek a  podložiek potrebných k upevneniu klimatizácie na konzolu. Dĺžka konzoly je 450mm. Farba biela RAL9002.

Nástenná konzola pre vonkajšiu jednotku klimatizácie

Kvalitná nástenná konzola je určená na upevnenie vonkašej klimatizačnej jednotky na stenu. Konzola je striekaná vypáleným polyesterovým práškom, odolným voči UV žiareniu. Nosnosť 150 Kg. V ponuke sú rôzne veľkosti s dĺžkami ramien 450 mm, 500 mm a 550 mm. Balenie obsahuje samotnú konzolu, antivibračné podložky a skrutky pre upevnenie klimatizácie ku konzole.

Univerzálny diaľkový ovládač pre klimatizáciu

Univerzálny diaľkový ovládač pre klimatizácie. Ovládač je vhodný pre všetky nástenné klimatizácie. Obsahuje 4000 uložených kódov a automatické vyhľadanie kódu.

 

Vanička na odvod kondenzátu pre vonkajšiu jednotku

Vanička pre odvod kondenzátu z vonkajšej jednotky. Inštaluje sa na konzolu klimatizačnej jednotky. Je vhodná pre použitie všade tam, kde nie je žiadúce, aby skondenzovaná voda z klimatizačnej jednotky v režime kúrenia odkvapkávala priamo dole. Výhodou použitia vaničky je možnosť rýchlo odviesť skondenzovanú vodu mimo klimatizačnú jednotku a následne z vaničky na požadované miesto. Do vaničky je možné inštalovať ohrev odvodu kondenzátu.

Gumená podlahová konzola - 400 mm

Podlahová gumená konzola pre klimatizácie a tepelné čerpadlá. Vyznačuje sa vysokou nosnosťou, stabilitou a tlmiacimi / antivibračnými vlastnosťami. Konzola je vhodná všade tam, kde je nutné maximálne tlmiť vibrácie voči podlahovému podkladu.

Guličkový podomietkový sifon pre klimatizácie

Sifon je určený pre klimatizácie a zabraňuje prenikaniu pachov z odpadu a vonkajšieho prostredia do vnútornej jednotky klimatizácie. Zároveň však nebráni odtoku kondenzátu. Sifón je možné zasekať do steny. Obsahom balenia je aj krytka na stenu. Sifón sa dá jednoducho otvoriť a vyčistiť. Odporúčame ho použiť všade tam, kde je odvod kondenzátu zvedený do odpadu, alebo do prostredia, kde je riziko prenikania nepríjemných pachov. Sifón tiež účinne zabráni vniknutiu hmyzu cez odvod kondenzátu do klimatizácie.

 

1 2 3