Zavolajte nám +421 948 027 220
 

Parapetné a podstropné klimatizácie

Daikin Flexi FLXS50-B / RXS50-K

Klimatizácia, ktorá môže byť namontovaná na stene, strope alebo na šikmom strope v podkroví. Nominálny výkon chladenia je 4,9 kW a výkon vykurovania je 6,1 kW. Záruka 3 roky.

  • už sa nepredáva

Daikin Nexura Super Heat FVXG25K/RXLG25M

Táto parapetná klimatizácia so sálavým panelom predbieha všetky parapetné klimatizácie. Prevádzkový rozsah tepelného čerpadla do -25°C vonkajšej teploty. Tichá a diskrétna Nexura Vám ponúka efektívne kúrenie i chladenie a to všetko v nanajvýš slušivom dizajne. Najvyššia kvalita technologického spracovania tepelného čerpadla je samozrejmosťou. Sálavý predný panel vám poskytne unikátny pocit tepla klasického radiátora. Vynikajúce hodnoty energetickej účinnosti. Nominálny chladiaci výkon 2,5 kW a výkon kúrenia 4,5 kW. Záruka 3 roky.

  • už sa nepredáva

Podstropná jednotka Mitsubishi PCA-M17HA/PUZ-ZM71VHA

Vnútorná celonerezová podstropná jednotka Mitsubishi PCA-M17HA/PUZ-ZM71VHA určená pre kuchyne. Jednotka má moderné ovládanie s podsiveteným displejom a týždenným časovačom.

  • 5500.00 EUR

Daikin Nexura FVXG35K/RXG35K

Táto parapetná klimatizácia so sálavým panelom predbieha všetky parapetné klimatizácie. Tichá a diskrétna Nexura Vám ponúka efektívne kúrenie i chladenie a to všetko v nanajvýš slušivom dizajne. Najvyššia kvalita technologického spracovania tepelného čerpadla je samozrejmosťou. Sálavý predný panel vám poskytne unikátny pocit tepla klasického radiátora. Vynikajúce hodnoty energetickej účinnosti. Nominálny chladiaci výkon 3,5 kW a výkon kúrenia 4,5 kW. Záruka 3 roky.

  • už sa nepredáva

Daikin Nexura Super Heat FVXG35K/RXLG35M

Táto parapetná klimatizácia so sálavým panelom predbieha všetky parapetné klimatizácie. Prevádzkový rozsah tepelného čerpadla do -25°C vonkajšej teploty. Tichá a diskrétna Nexura Vám ponúka efektívne kúrenie i chladenie a to všetko v nanajvýš slušivom dizajne. Najvyššia kvalita technologického spracovania tepelného čerpadla je samozrejmosťou. Sálavý predný panel vám poskytne unikátny pocit tepla klasického radiátora. Vynikajúce hodnoty energetickej účinnosti. Nominálny chladiaci výkon 3,5 kW a výkon kúrenia 5,6 kW. Záruka 3 roky.

  • už sa nepredáva

Daikin Nexura FVXG50K/RXG50K

Táto parapetná klimatizácia so sálavým panelom predbieha všetky parapetné klimatizácie. Tichá a diskrétna Nexura Vám ponúka efektívne kúrenie i chladenie a to všetko v nanajvýš slušivom dizajne. Najvyššia kvalita technologického spracovania tepelného čerpadla je samozrejmosťou. Sálavý predný panel vám poskytne unikátny pocit tepla klasického radiátora. Vynikajúce hodnoty energetickej účinnosti. Nominálny chladiaci výkon 5 kW a výkon kúrenia 5,8 kW. Záruka 3 roky.

  • už sa nepredáva
1 2 3