Zavolajte nám +421 948 027 220
 

Parapetné a podstropné klimatizácie

Klimatizácia Daikin Professional FVXM35F / RXM35M9

Parapetná klimatizácia s tepelným čerpadlom a inverterovou technológiou. Výkon chladenia 3,5 kW (1,4-3,8 kW). Výkon kúrenia 4,5 kW (1,4-5,0 kW). Parapetná klimatizácia Daikin je ideálna na inštaláciu pod oknom, pri stene alebo čiastočne zapustená do steny. Režim Econo znižuje spotrebu energie. Klimatizácia je vybavená vertikálnym automatickým pohybom klapiek pre rovnomerné prúdenie vzduchu a rozloženie teploty po celej miestnosti. Nočný režim šetrí energiu tým, že zabraňuje podchladeniu, alebo prekúreniu počas noci. Voliteľným príslušenstvom je online ovládač, pomocou ktorého môže svoju klimatizáciu ovládať z ktoréhokoľvek miesta pomocou smartphonu či počítača. Záruka 3 roky.

  • 2495.00 EUR

Podstropná klimatizácia Daikin FHA35A/RXM35M9

Podstropná klimatizácia Daikin FHA je perfektná voľba pre priestory bez podhľadu. Šetriaca miesto a účinná klimatizácia vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov. Potrebný servisný priestor je len 30 mm. Je vhodná pre novostavby aj staršie budovy. Výkon chladenia 3,4 kW a výkon kúrenia 4 kW.

  • 2392.00 EUR

Nová parapetná klimatizácia FVXM35A/RXM35R

Nová parapetná klimatizácia Daikin FVXM35A/RXM35R s výkonom chladenia 3,5 KW a výkonom vykurovania 4,5 kW.


Sezónna účinnosť až do triedy A++ pri vykurovaní zaisťujúca nízke prevádzkové náklady v porovnaní s plynovými kotlami a elektrickými ohrievačmi

  • 2460.00 EUR

Mitsubishi Klimatizácia parapetná MFZ-KT35VG/SUZ-M35VA

Parapetná klimatizácia s tepelným čerpadlom a inverterom. Výkon chladenia 3,5 kW. Výkon kúrenia 4 kW. Energetická trieda A. Plynulá regulácia výkonu kompresora zabezpečuje vysoko hospodárny chod jednotky. Parapetné jednotky pracujú v dvoch režimoch vyfukovaného vzduchu. V režime chladenia je vzduch vyfukovaný vertikálne smerom k stropu. V režime kúrenia je tepelne upravený vzduch vyfukovaný tesne pri podlahe. Týmto systémom distribúcie vzduchu dosiahneme maximálny komfort v celom klimatizovanom priestore počas všetkých ročných období. Funkcia "I Save Mode" zabezpečí redukciu výkonu a hlučnosti podľa potreby. Zariadenie má funkciu "autoreštart" - po výpadku elektrickej energie sa zariadenie spustí v tom istom režime, v akom fungovalo pred výpadkom. Zimná regulácia do - 10 °C - zariadenie chladí do vonkajšej teploty - 10 °C.

  • 2670.00 EUR

Sinclair podstropno-parapetná ASF-30BI/ASGE-30BI

Podstropno-parapetná klimatizácia s výkonom chladenia 8,5 kW, výkonom vykurovania 8,8 kW.

Garantovaný chod klimatizácie až do -20°C vonkajšej teploty.

Ideálna pre inštaláciu do miestností bez dvojitých stropov, kde je potrebné miesto na stenách a strop je voľný. Inštalácia je možná aj vo zvislej polohe v pozícii riadiátora.

  • Cena na vyžiadanie

Podstropná klimatizácia Daikin FHA50A/RXM50M9

Podstropná klimatizácia Daikin FHA je perfektná voľba pre priestory bez podhľadu. Šetriaca miesto a účinná klimatizácia vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov. Potrebný servisný priestor je len 30 mm. Je vhodná pre novostavby aj staršie budovy. Výkon chladenia 5,0 kW a výkon kúrenia 6,0 kW.

  • 2744.00 EUR

Nová parapetná klimatizácia FVXM50A/RXM50R

Nová parapetná klimatizácia Daikin FVXM50A/RXM50R s výkonom chladenia 5 KW a výkonom vykurovania 5,8 kW.


Sezónna účinnosť až do triedy A++ pri vykurovaní zaisťujúca nízke prevádzkové náklady v porovnaní s plynovými kotlami a elektrickými ohrievačmi

  • 2942.00 EUR

Mitsubishi parapetná klimatizácia MFZ-KT50VG/SUZ-M50VA

Parapetná klimatizácia s tepelným čerpadlom a inverterovou technológiou. Výkon chladenia 4,8 kW. Výkon kúrenia 6 kW. Plynulá regulácia výkonu kompresora zabezpečuje vysoko hospodárny chod jednotky. Parapetné jednotky pracujú v dvoch režimoch vyfukovaného vzduchu. V režime chladenia je vzduch vyfukovaný vertikálne smerom k stropu. V režime kúrenia je tepelne upravený vzduch vyfukovaný tesne pri podlahe. Týmto systémom distribúcie vzduchu dosiahneme maximálny komfort v celom klimatizovanom priestore počas všetkých ročných období. Funkcia "I Save Mode" zabezpečí redukciu výkonu a hlučnosti podľa potreby. Zariadenie má funkciu "autoreštart" - po výpadku elektrickej energie sa zariadenie spustí v tom istom režime, v akom fungovalo pred výpadkom. Zimná regulácia do - 10 °C - zariadenie chladí do vonkajšej teploty - 10 °C.

  • 2909.00 EUR

Podstropná klimatizácia Daikin FHA60A/RXM60M9

Podstropná klimatizácia Daikin FHA je perfektná voľba pre priestory bez podhľadu. Šetriaca miesto a účinná klimatizácia vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov. Potrebný servisný priestor je len 30 mm. Je vhodná pre novostavby aj staršie budovy. Výkon chladenia 5,7 kW a výkon kúrenia 7,2 kW.

  • 3042.00 EUR

Sinclair podstropno-parapetná ASF-36BI/ASGE-36BI

Podstropno-parapetná klimatizácia s výkonom chladenia 10,0 kW, výkonom vykurovania 12,0 kW.

Garantovaný chod klimatizácie až do -20°C vonkajšej teploty.

Ideálna pre inštaláciu do miestností bez dvojitých stropov, kde je potrebné miesto na stenách a strop je voľný. Inštalácia je možná aj vo zvislej polohe v pozícii riadiátora.

  • Cena na vyžiadanie
1 2 3