Zavolajte nám +421 948 027 220
 

Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovač vzduchu Sinclair CFO-16E

Odvhčovač vzduchu Sinclair CFO16-E odstraňuje až 16 l vody z ovzdušia za deň. Zabraňuje tak vzniku plesní a udržuje v byte zdravé prostredie. Umožňuje nastaviť relatívnu vlkosť vzduchu na ideálnych 50%. Je vybavený digitálnym displejom a automatickým hygrostatom. Ide o prístroj pre obytné a pivničné priestory s celkovým objemom max. 60 m3. Vzniknutý kondenzát je odvádzaný do integrovanej nádržky alebo ho je možné odvádzať do vonkajšieho priestoru či odpadu. Odvlhčovač sa vyznačuje príjemným dizajnom a kompaktnými rozmermi. Kapacita nádobky je 3 L. Odvlhčovač disponuje pojazdovými kolieksami pre ľahkú manipuláciu.

Odvhčovač vzduchu Sinclair CFO-20N

Odvhčovač vzduchu Sinclair CFO-20N je stredne výkonným odvlhčovačom určeným pre domáce použite. Odvlhčením priestoru zabraňuje vzniku plesní a udržiava v byte zdravé prostredie. Odvlhčovač má možnosť nastavenia úrovne relatívnej vlhkosti vzduchu na ideálnych 50%. Je vybavený digitálnym displejom a automatickým hygrostatom. Ide o prístroj pre obytné a pivničné priestory s celkovým objemom max. 120 m3. Vzniknutý kondenzát je odvádzaný do integrovanej zbernej nádoby, prípadne je možné odviesť kondenzát do vonkajšieho prostredia alebo do odpadu.

Odvlhčovač vzduchu Sinclair CFO-45E

Mobilný odvlhčovač vzduchu Sinclair CFO-45 je najvýkonnejším odvlhčovačom z rady malých mobilných odvlhčovačov od Sinclair. Odvlhčovač zbaví prostredie vašej domácnosti prebytočnej vlhkosti a pomôže k dosiahnutiu optimálnych podmienok pre bývanie. Výkon odvlhčovania 45 l / 24 h (pri 80 % relatívnej vlhkosti a teplote 30 °C) – cirkulácia vzduchu 300 m3/hod. – mikroprocesorové ovládanie – tichá prevádzka – indikátor režimu – ohľaduplný k životnému prostrediu.