Zavolajte nám +421 948 027 220
 

LG

Klimatizácia LG Deluxe DC18RQ

Štýlový dizajn a výborný výkon. Jednotka s chladiacim výkonom 5 kW, vykurovacím 5,8 kW. Klimatizácia je vybavená ekologickým chladivom R32 a technológiou Plasmaster ionizátor, ktorý kompletne sterilizuje vzduch a prispieva k väčšiemu pohodliu. Mikroprachový a dvojitý antibakteriálny filter zvyšuje účinnosť ionizátora.

  • 2086.00 EUR

Klimatizácia LG Artcool AC18BQ

Novinka od LG, prichádza s elegantným dizajnom hodiacim sa do každého interiéru. Moderné prevedenie jednotky uspokojí aj náročných zákazníkov. Klimatizácia je vybavená novým ekologickým chladivom R32. Jednotka má chladiaci výkon 5 kW, vykurovací 5,8 kW.

  • 2107.00 EUR

LG Artcool Gallery A09FT

Dizajn klimatizácie LG Artcool Gallery je jednoducho jedinečný. Klimatizácia má nominálny výkon chladenia 2,5 kW a výkon kúrenia 3,2 kW.

  • 2193.00 EUR

LG Prestige F09MT

Klimatizácia Prestige od LG by sa dala opísať ako elegantná, tichá a vysoko hospodárna jednotka s najmodernejšími funkciami. Vnútorná jednotka je vybavená ventilátorom so šikmými lopatkami a tichosť prevádzky tak dosahuje len 17 dB. Pre zabezpečenie čo najčistejšieho vzduchu je klimatizácia vybavená antivirovým filtrom, antialergénnym filtrom a ionizátorom vzduchu. Funkcia Jet Cool zabezpečuje rýchle vychladenie miestnosti a spolu so 4-cestnou distribúciou vzduchu zabezpečí príjemné prostredie v celej miestnosti. Klimatizácia je vybavená automatickým čistením výmenníka, čím predchádza tvorbe baktérií a plesní. Klimatizácia je vhodná do objemu miestnosti cca 65m3.

  • 2228.00 EUR

LG Prestige F12MT

Klimatizácia Prestige od LG by sa dala opísať ako elegantná, tichá a vysoko hospodárna jednotka s najmodernejšími funkciami. Vnútorná jednotka je vybavená ventilátorom so šikmými lopatkami a tichosť prevádzky tak dosahuje len 17 dB. Pre zabezpečenie čo najčistejšieho vzduchu je klimatizácia vybavená antivirovým filtrom, antialergénnym filtrom a ionizátorom vzduchu. Funkcia Jet Cool zabezpečuje rýchle vychladenie miestnosti a spolu so 4-cestnou distribúciou vzduchu zabezpečí príjemné prostredie v celej miestnosti. Klimatizácia je vybavená automatickým čistením výmenníka, čím predchádza tvorbe baktérií a plesní.

  • 2336.00 EUR

LG Artcool Gallery A12FT

Dizajn klimatizácie LG Artcool Gallery je jednoducho jedinečný. Klimatizácia má nominálny výkon chladenia 3,5 kW a výkon kúrenia 3,8 kW.

  • 2336.00 EUR

Klimatizácia LG Deluxe DC24RQ

Štýlový dizajn a výborný výkon. Jednotka s chladiacim výkonom 6,6 kW, vykurovacím 7,5 kW. Klimatizácia je vybavená ekologickým chladivom R32 a technológiou Plasmaster ionizátor, ktorý kompletne sterilizuje vzduch a prispieva k väčšiemu pohodliu. Mikroprachový a dvojitý antibakteriálny filter zvyšuje účinnosť ionizátora.

  • 2476.00 EUR

Klimatizácia LG Big Capacity UJ30

Nová jednotka LG UJ30 Big Capacity poskytuje veľké možnosti pre chladenie a kúrenie. Prúdenie vzduchu má dosah až 20 metrov. Antialergénny a antivírusový filter vám zabezpečí čistý vzduch bez baktérií, vírusov, plesní a roztočov. Jednotka má výkon chladenia 7,8 kW, výkon vykurovania 8,4 kW.

  • 3237.00 EUR

Klimatizácia LG Big Capacity UJ36

Nová jednotka LG UJ30 Big Capacity poskytuje veľké možnosti pre chladenie a kúrenie. Prúdenie vzduchu má dosah až 20 metrov. Antialergénny a antivírusový filter vám zabezpečí čistý vzduch bez baktérií, vírusov, plesní a roztočov. Jednotka má výkon chladenia 9,5kW, výkon vykurovania 10,5 kW.

  • 5032.00 EUR

Kazetové klimatizácie LG

Kazetové jednotky LG sa inštalujú v miestnostiach pod strop a výborne slúžia svojmu účelu. Jedná sa o klimatizačné jednotky pre domácnosti a komerčné priestory. Klimatizácia elegantný vzhľad a je vybavená mnohými funkciami. štyri výfukové lamely, ktoré zaisťujú prúdenie vzduchu do všetkých strán, čo umožňuje rovnomerné a priestorové chladenie. Kazetové klimatizačné jednotky LG majú moderný dizajn, sú tiché, vysoko účinné a dodávajú sa vo viacerých výkonoch.

  • Cena na vyžiadanie
1 2