Zavolajte nám +421 948 027 220
 

Klimatizácia serverovne

Klimatizácie vhodné do serverovní a pre technické chladenie sa od bežných klimatizácií líšia najmä prevádzkovým rozsahom teplôt. Klimatizácia v serverovni či inej technickej miestnosti musí byť schopná chladiť celoročne - teda aj pri nízkych teplotách vonkajšieho prostredia. Samozrejmosťou týchto klimatizácií musí byť funkcia autoreštartu. Niektoré klimatizácie pre technické chladenie poskytujú možnosť vzdialenej kontroly klimatizácie prostredníctvom LAN.

Podstropná klimatizácia Daikin FHA35A/RXM35M9

Podstropná klimatizácia Daikin FHA je perfektná voľba pre priestory bez podhľadu. Šetriaca miesto a účinná klimatizácia vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov. Potrebný servisný priestor je len 30 mm. Je vhodná pre novostavby aj staršie budovy. Výkon chladenia 3,4 kW a výkon kúrenia 4 kW.

  • 2392.00 EUR

Podstropná klimatizácia Daikin FHA50A/RXM50M9

Podstropná klimatizácia Daikin FHA je perfektná voľba pre priestory bez podhľadu. Šetriaca miesto a účinná klimatizácia vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov. Potrebný servisný priestor je len 30 mm. Je vhodná pre novostavby aj staršie budovy. Výkon chladenia 5,0 kW a výkon kúrenia 6,0 kW.

  • 2744.00 EUR

Podstropná klimatizácia Daikin FHA60A/RXM60M9

Podstropná klimatizácia Daikin FHA je perfektná voľba pre priestory bez podhľadu. Šetriaca miesto a účinná klimatizácia vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov. Potrebný servisný priestor je len 30 mm. Je vhodná pre novostavby aj staršie budovy. Výkon chladenia 5,7 kW a výkon kúrenia 7,2 kW.

  • 3042.00 EUR