Zavolajte nám +421 948 027 220
 

Kazetové klimatizácie

Kazetová klimatizácia Daikin FCAG50A/RXM50M9

Kazetová klimatizácia Daikin FCAG50A/RXM50M9 s výkonom chladenia 5,0 kW a výkonom kúrenia 6,0 kW je jedinečná svojim kruhovým výfukom, pomocou ktorého zabezpečuje rovnomernú distribúciu vzduchu a teploty v celom klimatizovanom priestore. Klimatizácia má vysoké hodnoty sezónnej účinnosti pre chladenie aj vykurovanie. V kombinácii s R32 Bluevolution technológiou redukuje dopad na životné prostredie o 68 % v porovnaní s chladivom R410A vďaka vyššej energetickej účinnosti a o 16 % nižšej potrebe chladiva. Klimatizácia je schopná privádzať čerstvý vzduch do miestnosti. Horizontálne vyfukovanie vzduchu zaručuje prevádzku bez prievanu a zabraňuje znečisteniu stropu. Možnosť 23 rôznych režimov prúdenia vzduchu.

  • 2778.00 EUR

Kazetová klimatizácia Daikin FFA60A/RXM60M9

Kazetové jednotky Daikin FFA sú špeciálne skonštruované tak, aby sa hodili na európske stropné moduly 60x60. Výkon chladenia 5,7 kW. Výkon vykurovania 7,0 kW. Distribúcia prúdenia vzduchu z nich sa dá upraviť, aby vyhovovala priestorom s výškou až do 4,2 m bez straty účinnosti. V kombinácii s R32 Bluevolution technológiou redukuje dopad na životné prostredie o 68 % v porovnaní s chladivom R410A vďaka vyššej energetickej účinnosti a o 16 % nižšej potrebe chladiva. Jednotky majú veľmi tichú prevádzku, jednoduchú obsluhu a nenáročnú údržbu. Kondenzačné čerpadlo s vysokým výtlakom. Možnosť uzavretia 1 alebo 2 lamiel (výhodné pre inštaláciu v rohu miestnosti). Lamely je možné nastaviť do polohy 0 stupňov, takže nie je možné cítiť v podstate žiaden prievan.

  • 2968.00 EUR

Kazetová klimatizácia Daikin FCAG60A/RXM60M9

Kazetová klimatizácia Daikin FCAG60A/RXM60M9 s výkonom chladenia 5,7 kW a výkonom kúrenia 7,0 kW je jedinečná svojim kruhovým výfukom, pomocou ktorého zabezpečuje rovnomernú distribúciu vzduchu a teploty v celom klimatizovanom priestore. Klimatizácia má vysoké hodnoty sezónnej účinnosti pre chladenie aj vykurovanie. V kombinácii s R32 Bluevolution technológiou redukuje dopad na životné prostredie o 68 % v porovnaní s chladivom R410A vďaka vyššej energetickej účinnosti a o 16 % nižšej potrebe chladiva. Klimatizácia je schopná privádzať čerstvý vzduch do miestnosti. Horizontálne vyfukovanie vzduchu zaručuje prevádzku bez prievanu a zabraňuje znečisteniu stropu. Možnosť 23 rôznych režimov prúdenia vzduchu.

  • 3019.00 EUR

Sinclair kazetová ASC-36BI/ASGE-36BI

Kazetová klimatizácia s výkonom chladenia 10,0 kW, výkonom vykurovania 12,0 kW.

Garantovaný chod klimatizácie až do -20°C vonkajšej teploty.

Využíva sa predovšetkým v komerčných priestoroch, napr. : reštaurácie, hotely, kancelárske priestory. Jednotka je inštalovaná priamo do podhľadu.

  • Cena na vyžiadanie

Kazetové klimatizácie LG

Kazetové jednotky LG sa inštalujú v miestnostiach pod strop a výborne slúžia svojmu účelu. Jedná sa o klimatizačné jednotky pre domácnosti a komerčné priestory. Klimatizácia elegantný vzhľad a je vybavená mnohými funkciami. štyri výfukové lamely, ktoré zaisťujú prúdenie vzduchu do všetkých strán, čo umožňuje rovnomerné a priestorové chladenie. Kazetové klimatizačné jednotky LG majú moderný dizajn, sú tiché, vysoko účinné a dodávajú sa vo viacerých výkonoch.

  • Cena na vyžiadanie
1 2