Zavolajte nám +421 948 027 220
 

Kazetové klimatizácie

Sinclair kazetová ASC-18BI/ASGE-18BI

Kazetová klimatizácia s výkonom chladenia 5,0 kW, výkonom vykurovania 5,5 kW.

Garantovaný chod klimatizácie až do -20°C vonkajšej teploty.

Využíva sa predovšetkým v komerčných priestoroch, napr. : reštaurácie, hotely, kancelárske priestory. Jednotka je inštalovaná priamo do podhľadu.

  • Cena na vyžiadanie

Kazetová klimatizácia Mitsubishi MLZ-KP25VF/SUZ-M25VA

Jednocestné kazetové klimatizácie od Mitsubishi sú určené na zabudovanie do podhľadu. Vďaka svojej hĺbke majú minimálne požiadavky na priestor. Nominálny výkon chladenia tejto inverterovej klimatizácie je 2,5 kW a výkon kúrenia je 3,3 kW. Vďaka vylepšenému riadeniu 3D žalúzie môžte pomocou diaľkového ovládača optimálne nastaviť prúd vzduch do všetkých smerov. Týmto spôsobom môžu byť klimatizované aj tie oblasti v miestnosti, do ktorých sa za normálnych okolností prúd vzduchu nedofúkne. Klimatizácia je dodávaná vrátane dekoračného panelu.

  • 1933.00 EUR

Kazetová klimatizácia Daikin FFA25A/RXM25M9

Kazetové jednotky Daikin FFA sú špeciálne skonštruované tak, aby sa hodili na európske stropné moduly 60x60. Výkon chladenia 2,5 kW. Výkon vykurovania 3,2 kW. Distribúcia prúdenia vzduchu z nich sa dá upraviť, aby vyhovovala priestorom s výškou až do 4,2 m bez straty účinnosti. V kombinácii s R32 Bluevolution technológiou redukuje dopad na životné prostredie o 68 % v porovnaní s chladivom R410A vďaka vyššej energetickej účinnosti a o 16 % nižšej potrebe chladiva. Jednotky majú veľmi tichú prevádzku, jednoduchú obsluhu a nenáročnú údržbu. Kondenzačné čerpadlo s vysokým výtlakom. Možnosť uzavretia 1 alebo 2 lamiel (výhodné pre inštaláciu v rohu miestnosti). Lamely je možné nastaviť do polohy 0 stupňov, takže  nie je možné cítiť v podstate žiaden prievan.

  • 2095.00 EUR

Kazetová klimatizácia Mitsubishi MLZ-KP35VF/SUZ-M35VA

Jednocestné kazetové klimatizácie od Mitsubishi sú určené na zabudovanie do podhľadu. Vďaka svojej hĺbke majú minimálne požiadavky na priestor. Nominálny výkon chladenia tejto inverterovej klimatizácie je 3,5 kW a výkon kúrenia je 4,0 kW. Vďaka vylepšenému riadeniu 3D žalúzie môžte pomocou diaľkového ovládača optimálne nastaviť prúd vzduch do všetkých smerov. Týmto spôsobom môžu byť klimatizované aj tie oblasti v miestnosti, do ktorých sa za normálnych okolností prúd vzduchu nedofúkne. Klimatizácia je dodávaná vrátane dekoračného panelu.

  • 2255.00 EUR

Sinclair kazetová ASC-24BI/ASGE-24BI

Kazetová klimatizácia s výkonom chladenia 7,0 kW, výkonom vykurovania 8,0 kW.

Garantovaný chod klimatizácie až do -20°C vonkajšej teploty.

Využíva sa predovšetkým v komerčných priestoroch, napr. : reštaurácie, hotely, kancelárske priestory. Jednotka je inštalovaná priamo do podhľadu.

  • Cena na vyžiadanie

Kazetová klimatizácia Daikin FFA35A/RXM35M9

Kazetové jednotky Daikin FFA sú špeciálne skonštruované tak, aby sa hodili na európske stropné moduly 60x60. Výkon chladenia 3,4 kW. Výkon vykurovania 4,2 kW. Distribúcia prúdenia vzduchu z nich sa dá upraviť, aby vyhovovala priestorom s výškou až do 4,2 m bez straty účinnosti. V kombinácii s R32 Bluevolution technológiou redukuje dopad na životné prostredie o 68 % v porovnaní s chladivom R410A vďaka vyššej energetickej účinnosti a o 16 % nižšej potrebe chladiva. Jednotky majú veľmi tichú prevádzku, jednoduchú obsluhu a nenáročnú údržbu. Kondenzačné čerpadlo s vysokým výtlakom. Možnosť uzavretia 1 alebo 2 lamiel (výhodné pre inštaláciu v rohu miestnosti). Lamely je možné nastaviť do polohy 0 stupňov, takže nie je možné cítiť v podstate žiaden prievan.

  • 2295.00 EUR

Kazetová klimatizácia Daikin FCAG35A/RXM35M9

Kazetová klimatizácia Daikin FCAG35A/RXM35M9 s výkonom chladenia 3,4 kW a výkonom kúrenia 4,2 kW je jedinečná svojim kruhovým výfukom, pomocou ktorého zabezpečuje rovnomernú distribúciu vzduchu a teploty v celom klimatizovanom priestore. Klimatizácia má vysoké hodnoty sezónnej účinnosti pre chladenie aj vykurovanie. V kombinácii s R32 Bluevolution technológiou redukuje dopad na životné prostredie o 68 % v porovnaní s chladivom R410A vďaka vyššej energetickej účinnosti a o 16 % nižšej potrebe chladiva. Klimatizácia je schopná privádzať čerstvý vzduch do miestnosti. Horizontálne vyfukovanie vzduchu zaručuje prevádzku bez prievanu a zabraňuje znečisteniu stropu. Možnosť 23 rôznych režimov prúdenia vzduchu.

  • 2417.00 EUR

Sinclair kazetová ASC-30BI/ASGE-30BI

Kazetová klimatizácia s výkonom chladenia 8,5 kW, výkonom vykurovania 8,8 kW.

Garantovaný chod klimatizácie až do -20°C vonkajšej teploty.

Využíva sa predovšetkým v komerčných priestoroch, napr. : reštaurácie, hotely, kancelárske priestory. Jednotka je inštalovaná priamo do podhľadu.

  • Cena na vyžiadanie

Kazetová klimatizácia Mitsubishi MLZ-KP50VF/SUZ-M50VA

Jednocestné kazetové klimatizácie od Mitsubishi sú určené na zabudovanie do podhľadu. Vďaka svojej hĺbke majú minimálne požiadavky na priestor. Nominálny výkon chladenia tejto inverterovej klimatizácie je 5,0 kW a výkon kúrenia je 6 kW. Vďaka vylepšenému riadeniu 3D žalúzie môžte pomocou diaľkového ovládača optimálne nastaviť prúd vzduch do všetkých smerov. Týmto spôsobom môžu byť klimatizované aj tie oblasti v miestnosti, do ktorých sa za normálnych okolností prúd vzduchu nedofúkne. Klimatizácia je dodávaná vrátane dekoračného panelu.

  • 2635.00 EUR

Kazetová klimatizácia Daikin FFA50A/RXM50M9

Kazetové jednotky Daikin FFA sú špeciálne skonštruované tak, aby sa hodili na európske stropné moduly 60x60. Výkon chladenia 5,0 kW. Výkon vykurovania 5,8 kW. Distribúcia prúdenia vzduchu z nich sa dá upraviť, aby vyhovovala priestorom s výškou až do 4,2 m bez straty účinnosti. V kombinácii s R32 Bluevolution technológiou redukuje dopad na životné prostredie o 68 % v porovnaní s chladivom R410A vďaka vyššej energetickej účinnosti a o 16 % nižšej potrebe chladiva. Jednotky majú veľmi tichú prevádzku, jednoduchú obsluhu a nenáročnú údržbu. Kondenzačné čerpadlo s vysokým výtlakom. Možnosť uzavretia 1 alebo 2 lamiel (výhodné pre inštaláciu v rohu miestnosti). Lamely je možné nastaviť do polohy 0 stupňov, takže nie je možné cítiť v podstate žiaden prievan.

 

  • 2641.00 EUR
1 2